Filtrai Komfovent Verso rekuperatoriams

20.0067.00

Išvalyti

Filtro keitimo paslauga

Filtro keitimo paslauga
Product price
Additional options total:
Order total:
Produkto kodas: VFPN111K
 • Aprašymas

  Filtrai Komfovent Verso rekuperatoriams.

  Aukštos kokybės filtrai pakeitimui, kurie tinka vietoje originalių filtrų. Rėmelis pagamintas iš impregnuoto drėgmei atsparaus kartono, standus bei neprarandantis savo formos visą tarnavimo laiką.

  Filtruojanti medžiaga – kelių sluoksnių sintetinis audinys, priklausomai nuo filtravimo klasės, puikiai sulaikantis nepageidaujamas daleles. Dažniausiai naudojamos filtravimo klasės yra M5 ir F7, bet gali būti ir aukštesnės. F7 klasės oro filtrai sulaiko mažesnes daleles nei M5, tačiau oro srauto pralaidumas yra kiek mažesnis. Filtruojanti medžiaga yra tolygiai sugofruota ir suklijuota specialia technologija, taip išgaunant didelį filtravimo plotą bei tolygų oro pralaidumą per visą filtro plotą. SafeLock technologija yra užsandarinama filtruojanti medžiaga rėmelyje, kad neliktų jokių tarpelių ir nepageidaujamos dalelės nepraeitų tarp filtruojančios medžiagos ir rėmelio.

  Filtrai sulaiko daug kenksmingų sveikatai ir nepageidaujamų dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės, pelėsio sporos, pūkai, pelenai, smėlis ir kitos kietosios dalelės. Filtravimo efektyvumas priklauso nuo filtravimo medžiagos klasės bei pagaminimo kokybės. MFilter filtrams naudojamos tik kokybiškos bei sertifikuotos medžiagos iš patikrintų ir patikimų tiekėjų. MFilter oro ir kitų filtrų gamybos procesuose naudojama daug pažangios įrangos bei technologijų, tokiu būdų užtikrindami filtro kokybę.

  Filtrai Komfovent Verso rekuperatoriams – įprastai yra dedami du ar net keturi filtrai, tad rekomenduojama keisti visus filtrus vienu metu, bent porą kartų per metus. Keitimo dažnis gali būti ir kitoks, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, užterštumo bei vėdinimo sistemos naudojimo intensyvumo. E-mfilter elektroninėje paduotuvėje galite greitai ir patogiai įsigyti jums tinkamus oro filtrus Komfovent rekuperacinėms sistemoms. Jūsų patogumui yra paruošti filtrų komplektai su keleto filtravimo klasių kombinacijomis.

  Galima naudoti abu filtrus tos pačios filtravimo klasės, tarkim M5+M5, arba varijuoti, įdedant vieną filtrą aukštesnės filtravimo klasės, pvz. M5+F7. Pastaruoju atveju pasiekiamas optimalus santykis tarp filtravimo efektyvumo bei oro srauto pralaidumo. Aukštesnės filtravimo klasės filtrai bus tinkamesni jautresniems žmonėms, nes sulaiko mažesnių ir daugiau nepageidaujamų dalelių, tačiau tokie filtrai yra keičiami dažniau. M5+M5 filtrų komplekto pilnai pakanka kasdieniam oro filtravimui bei geresnei gyvenimo kokybei.

  EN779:2012 ISO 16890
  F7 ePM1 70%
  M5 ePM10 55%

   

  MFilter – įkvėpk giliau!

  Papildoma informacija

  Komfovent Verso modelis

  Verso CF 1000 H/V, Verso CF 1300 H/V, Verso CF 1700 H/V, Verso CF 2300 H/V, Verso CF 3500 U/H/V, Verso R 1000 U/H/V, Verso R 1300 F, Verso R 1300 U/H/V, Verso R 2000 U/H/V, Verso R 3000 U/H/V, Verso R 4000 U/H/V

  Klasė

  F7+F7 (komplektas 2 vnt), M5+F7 (komplektas 2 vnt), M5+M5 (komplektas 2 vnt)

  Dydis

  410x420x46 mm, 525x510x46 mm, 800x400x46 mm, 800x450x46 mm