Komfovent Domekt R 400 F, 278x258x46, F7+M5 filtrų komplektas


23.49

Turime

Filtro keitimo paslauga

Filtro keitimo paslauga

Product price: 23.49
Total options:
Order total:
Produkto kodas: VFPN009K2
 • Aprašymas

  Filtrai Komfovent Domekt R 400 F rekuperatoriams.

  Aukštos kokybės filtrai pakeitimui, kurie tinka vietoje originalių Komfovent Domekt R 400 F filtrų. Rėmelis pagamintas iš impregnuoto drėgmei atsparaus kartono, standus bei neprarandantis savo formos visą tarnavimo laiką.

  Komfovent modelis Domekt R 400 F
  Dydis 278x258x46 mm  x2 vnt
  Klasė Tiekiamo oro filtras: F7
  Ištraukiamo oro filtras: M5

  Filtruojanti medžiaga – kelių sluoksnių sintetinis audinys, priklausomai nuo filtravimo klasės, puikiai sulaikantis nepageidaujamas daleles. Dažniausiai naudojamos filtravimo klasės yra M5 ir F7, bet gali būti ir aukštesnės. F7 klasės oro filtrai sulaiko mažesnes daleles nei M5, tačiau oro srauto pralaidumas yra kiek mažesnis. Filtruojanti medžiaga yra tolygiai sugofruota ir suklijuota specialia technologija, taip išgaunant didelį filtravimo plotą bei tolygų oro pralaidumą per visą filtro plotą. SafeLock technologija yra užsandarinama filtruojanti medžiaga rėmelyje, kad neliktų jokių tarpelių ir nepageidaujamos dalelės nepraeitų tarp filtruojančios medžiagos ir rėmelio.

  Filtrai sulaiko daug kenksmingų sveikatai ir nepageidaujamų dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės, pelėsio sporos, pūkai, pelenai, smėlis ir kitos kietosios dalelės. Filtravimo efektyvumas priklauso nuo filtravimo medžiagos klasės bei pagaminimo kokybės. MFilter filtrams naudojamos tik kokybiškos bei sertifikuotos medžiagos iš patikrintų ir patikimų tiekėjų. MFilter oro ir kitų filtrų gamybos procesuose naudojama daug pažangios įrangos bei technologijų, tokiu būdų užtikrindami filtro kokybę.

  Komfovent Domekt R 400 F filtrų komplektas rekuperatoriams – yra dedami du filtrai, tad rekomenduojama keisti abu filtrus vienu metu, bent porą kartų per metus. Keitimo dažnis gali būti ir kitoks, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, užterštumo bei vėdinimo sistemos naudojimo intensyvumo. E-mfilter elektroninėje paduotuvėje galite greitai ir patogiai įsigyti jums tinkamus oro filtrus Komfovent rekuperacinėms sistemoms. Jūsų patogumui yra paruošti filtrų komplektai su keleto filtravimo klasių kombinacijomis.

  Galima naudoti abu filtrus tos pačios filtravimo klasės, tarkim M5+M5, arba varijuoti, įdedant vieną filtrą aukštesnės filtravimo klasės, pvz. M5+F7. Pastaruoju atveju pasiekiamas optimalus santykis tarp filtravimo efektyvumo bei oro srauto pralaidumo. Aukštesnės filtravimo klasės filtrai bus tinkamesni jautresniems žmonėms, nes sulaiko mažesnių ir daugiau nepageidaujamų dalelių, tačiau tokie filtrai yra keičiami dažniau. M5+M5 filtrų komplekto pilnai pakanka kasdieniam oro filtravimui bei geresnei gyvenimo kokybei.

  EN779:2012 ISO 16890
  F7 ePM1 70%
  M5 ePM10 55%

  MFilter – įkvėpk giliau!

  Papildoma informacija

  Dydis

  278x258x46 mm

  Komfovent modelis

  Domekt R 250 F, Domekt R 400 F

  Klasė

  M5+F7 (komplektas 2 vnt)