Kategorijos

Parduotuvė

Rodoma 1–40 iš 46


MFilter filtrai

Filtrų parduotuvė internete.

Čia rasite kokybiškus Lietuvoje pagamintus filtrus įvairioms patalpų ventiliacijos sistemoms, rekuperatoriams, ar kitos paskirties oro filtravimui.

Oras yra gyvybiškai svarbus žmogaus organizmui, oras leidžia žmogui gyventi, o kokybiškas oras – kokybiškai gyventi.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos palaiko šviežio oro tiekimą, o filtrai jose sulaiko kenksmingų sveikatai ir nepageidaujamų dalelių, tokių kaip dulkės, žiedadulkės, pelėsio sporos, pūkai, pelenai, smėlis ir kitos kietosios dalelės, patekimą į patalpas. Tam, kad oro filtravimas veiktų teisingai ir būtų gaunama didžiausia nauda – rekuperatoriaus filtrus vidutiniškai reikia keisti keletą kartų per metus, priklausomai nuo pastato aplinkos sąlygų. Reiktų atsižvelgti į tai, ar pastatas yra judrioje gatvėje, gal statybos aplink ar tiesiog neasfaltuotos zonos. Net ir gamtos apsuptyje neretai norisi apsisaugoti nuo įvairių žiedadulkių patekimo į patalpas.

Oro filtravimas yra svarbus tiek gyvenamosiose patalpose, tiek ir biuro, gamybinėse, sandėliavimo ar kitose. Šviežias ir švarus oras užtikrina gerą savijautą ir daro teigiamą įtaką sveikatai. Tai itin svarbu alergiškiems žmonėms, kuriems išvalytas oras sumažina alerginių reakcijų tikimybę, itin pagerina gyvenimo kokybę.

Filtravimo kokybė priklauso ir nuo filtro klasės. Kuo filtras yra aukštesnės klasės (pvz. F7) – tuo jis sulaiko daugiau ir smulkesnių kenksmingų dalelių, tačiau tokius filtrus ir keisti reikia dažniau nei žemesnės klasės (pvz. M5). Dėl tankesnės filtruojančios medžiagos aukštesnės klasės filtrai užsikemša greičiau, bet būtent dėl to, kad sulaiko daugiau įvairesnių ir smulkesnių kenksmingųjų dalelių. Neretai yra naudojama dviejų filtrų kombinacija, kurių vienas yra žemesnės klasės, o kitas aukštesnės. Tokiu atveju galima pasiekti optimalų balansą tarp filtravimo efektyvumo ir filtro tarnavimo laiko.

MFilter filtrų parduotuvė internete – pas mus rasite kokybiškus panelinius, kišeninius, kasetinius ir kitokius filtrus savo oro vėdinimo sistemai. Filtrų gamybai naudojame tik patikimų ir patikrintų gamintojų aukštos kokybės ir gerų techninių charakteristikų medžiagas. Kartu su nauja įranga bei griežta kokybės kontrole galime užtikrinti kokybiškų filtrų gamybą. Įmonėje įdiegta ISO 9001 ir ISO 14001 sistemos, kurios įpareigoja dar labiau pasitempti ir atitikti griežtus vadybos ir ekologinius standartus.

Dėl galimybės įsigyti kitokių filtrų dydžių, modelių ar didesnių kiekių kreipkitės nurodytais kontaktais.

MFilter – įkvėpk giliau!

X