Kategorijos

Prekių grąžinimas

 

Prekių grąžinimas galimas laikantis šių sąlygų:

 1. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes ir atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties per 14 (keturiolika) dienų apie tai pranešdamas Pardavėjui. Ši teisė netaikoma sutartims, nurodytoms LR Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje.
 2. Apie prekių grąžinimą Pirkėjas turi pranešti Pardavėjui užpildydamas grąžinimo formą arba pateikdamas kitokį aiškų rašytinį pareiškimą Svetainėje nurodytais Pardavėjo kontaktais. Pranešimas laikomas gautu, kai Pardavėjas apie tai patvirtina Pirkėjui.
 3. 14 dienų prekės grąžinimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kai Pirkėjui buvo įteikta prekė.
 4. Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės perdavimo dienos, pakeisti prekes analogiškomis tik kitokių matmenų, formų, spalvos prekėmis. Jei, keičiant prekę, susidaro kainų skirtumas, tai jį padengia Pirkėjas. Pirkėjas savo norą pasinaudoti šia teise išreiškia pranešime, kurį prideda kartu su grąžintomis prekėmis Pardavėjo nurodytais kontaktais. Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą
 5. Pardavėjas, gavęs grąžintą prekę bei pirkėjo išreikštą  norą dėl prekės pakeitimo, privalo pakeisti ją analogiška preke (tik Pirkėjo nurodytu dydžiu, spalva, modeliu ar komplektacija). Jei Pardavėjas neturi galimybės pakeisti grąžintą prekę analogiška, tokiu atveju Pirkėjui per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų grąžinami pinigai.
 6. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą arba užsakymo numerį.
 7. Pirkėjui pinigai grąžinami į jo nurodytą banko sąskaitą  (nebent Šalys susitaria kitaip).
 8. Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, originalioje siuntoje, pilnos komplektacijos su visais pridėtais dokumentais ir nepraradusios prekinės išvaizdos. Jei grąžinama prekė buvo naudota, sugadinta, netvarkinga ar kitaip pažeista, Pardavėjas pasilieka sau teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti už ją Pirkėjui pinigų.
 9. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas, išskyrus atvejus, kai prekė yra gamykliškai brokuota.
 10. Prekių grąžinimas vykdomas www.e-mfilter.lt elektroninėje parduotuvėje nurodytu adresu.

 

 

 1.  
X